Jiří Krampol měl v nemocnici návštěvu! Jak na tom je?

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 3

Autor: Pavel Krejčí

27. května 2024 19:09

Jiří Krampol neprožívá právě nejlepší období ve svém životě, protože je už několik týdnů v nemocnici. Alespoň že jeho stav umožňuje, aby za ním chodili jeho přátelé. Kdo popsal, jak na tom populární herec a bavič momentálně je? 

Hospitalizace hvězdného pacienta v jedné z pražských nemocnic pokračuje, ačkoliv sám Krampol tvrdí, že zápal plic už je dávno vyléčený. Podle svých slov dal také souhlas s přesunem do domu s pečovatelskou službou, který ovšem vázne. Čeká se, až se vyřídí všechny náležitosti a uvolní se místo.

Herec a bavič tak zatím zůstává v nemocnici, kde se čas tráví poměrně složitě. "Dny jsou tu hodně dlouhé a vlečou se," poznamenal před několika dny s tím, že mu radost udělá jakékoliv rozptýlení. "Potěší mě návštěva i telefonát," dodal. 

Čtěte také

A návštěvy se pak opravdu dočkal. Konkrétně za ním přišla zpěvačka Šárka Rezková, která poskytla i svědectví. "Je na tom lépe, nyní čeká na umístění do pečovatelského domu. Je s tou situací smířený. A my jako přátelé jsme rádi, že se tak rozhodl," sdělila deníku Aha!. 

"Holky mi udělaly velkou radost," svěřil se Krampol, který nadále čeká na umístění na novou životní adresu. 

Témata: Jiří Krampol