Jennifer Lopez a Ben Affleck: Jak to je s jejich vztahem?

Jennifer Lopez 6

Autor: Libor Frýdl

3. června 2024 20:30

Jennifer Lopez je odhodlaná udělat vše pro záchranu svého manželství s Benem Affleckem. V posledních dnech se hodně mluví o krizi mezi touto slavnou dvojicí, ale podle zdrojů z jejich okolí zpěvačka není připravena se vzdát.

V současnosti není ve světovém showbyznysu pár, který by byl více v centru pozornosti než Lopez a Affleck. Spekulace o jejich vážných problémech jsou na denním pořádku a mnozí předpovídají, že jejich vztah směřuje k rozvodu.

Lopez však chce za každou cenu tomuto scénáři zabránit. Zdroj blízký páru uvedl, že zpěvačka vyvíjí veškeré úsilí, aby jejich manželství opět fungovalo. Tento zdroj také popsal rozdíly v jejich přístupu k problémům.

"Když má Ben nějaký problém, okamžitě to na něm poznáte. Chce o tom mluvit a vyřešit to, což může být vyčerpávající. To ale není svět, ve kterém žije Jennifer," řekl zdroj pro The Sun. 

"Pro ni je důležité jen vítězství a je odhodlaná dosáhnout pohádkového konce jejich manželství za každou cenu. Rozdíl mezi nimi je ten, že ona dokáže hrát šťastnou, když je to potřeba, ale on ne," dodal zdroj.

Témata: Jennifer Lopez