"Je mi to velmi nepříjemné." Štěpán Kozub prozradil, co mu je!

Štěpán Kozub 3

Autor: Pavel Krejčí

5. ledna 2024 14:56

Štěpán Kozub po Novém roce zaskočil fanoušky oznámením, že ze zdravotních důvodů nebude nějaký čas aktivní na veřejnosti a na sociálních sítích. Dnes se přesto ozval na instagramu. Proč a k čemu se potřeboval vyjádřit? 

Kozub původně ještě den před Štědrým dnem popřál fanouškům krásné vánoční svátky a sliboval velké věci. "Vážím si vašeho zájmu o mou práci a už teď vám můžu slíbit, že rok 2024 bude neméně zajímavý," napsal tehdy na sociální síti. Ve středu se však příznivci dočkali diametrálně odlišného sdělení.

"Nepíše se mi to úplně nejlépe, ale na nějaký čas se s Vámi budu muset rozloučit jak zde na sociálních sítích, tak na živých vystoupeních," uvedl herec na instagramu. "Zdraví je důležitější a já jsem se bohužel dostal na hranu. Léčím se," pokračoval.

Čtěte také

Až dnes pak Kozub prozradil, co přesně ho trápí. Dal totiž krátké vyjádření, protože se mu nelíbily některé mediální zprávy.

"Je mi velmi nepříjemné, jak média spojují můj zdravotní stav s něčím, s čím absolutně nesouvisí. Tak tedy: Léčím se s těžkým onemocněním dýchacích cest, zánětu a silného astmatu. Tečka. Nic víc, nic míň," vzkázal komik. 

Témata: Štěpán Kozub