Je Ben Affleck je ve svých 51 letech „šťastný a prosperující“? No...

Ben Affleck působí zamyšleně den po svých 51. narozeninách. (16. srpna 2023, Los Angeles, CA). 7

Autor: Jan Novák

17. srpna 2023 14:42

Co se mu asi tak honí hlavou? Ben Affleck vypadal den po svých narozeninách dost zamyšleně...

Herec Ben Affleck se den po svých jednapadesátých narozeninách ukázal v Los Angeles za volantem svého nového elektrického Mercedesu EQS se zadumaným výrazem. Ben byl právě na cestě z práce. Co se stalo?

Zdroj blízký herci Benovi Affleckovi uvedl pro časopis PEOPLE, že se herec cítí „šťastný a úspěšný“, když mu v úterý bylo 51 let.

Čtěte také

"Všechno v jeho životě jde dobře. Je šťastný a spokojený," říká tajný zdroj pro časopis.

Vypadá to, že herec a režisér filmu "Air" si poslední dobou užívá dobrou náladu. Na začátku tohoto měsíce opustil společně se svou manželkou Jennifer Lopez obchod Flying Point Surf and Skate v Southamptonu v New Yorku, a to v tričku s nápisem „Znovu jsem se probudil sexy...“, sdělil zdroj stejnému magazínu.

Čtěte také

"Byli velmi přátelští k personálu a oba byli toho odpoledne velmi šťastní," řekl svědek. "Po odchodu se usmáli a vydali se po chodníku, aby pokračovali ve svém dni."

Nedávno oslavila JLo společně s Affleckem své 54. narozeniny, jak lze vidět na fotografiích, které zpěvačka sdílela ve svém newsletteru On the JLo minulý měsíc.

Doporučujeme

Jennifer Lopezovou její věk evidentně baví. Světové celebrity Jennifer Lopez slaví 54. NAROZENINY! Stárnout je tak krásné

Na jedné z fotografií září hvězda z filmu Marry Me, jak objímá Afflecka, který stál před ní. Další upřímný snímek zachycoval, jak oba s úsměvem drží jeden druhého za ruce, zatímco se objímají, Oscar v ruce Affleckovi dodává jeho radosti zvláštní lesk.

"Velice vám všem děkuji za narozeninovou lásku. Zde je malý pohled na mou oslavu," sdělila tehdy Lopezová. "Ben uspořádal tuto událost v našem novém domě, a to společně s naší nejbližší rodinou a přáteli. Děti byly všechny přítomny, vytvořilo to nádherný den plný slunečního svitu, ideální pro párty u bazénu!!"

Témata: Ben Affleck Jennifer Lopez