Jaromír Soukup už má jasno o nové výzvě! Pravdu za něj řekli jiní

Jaromír Soukup na Clash of the Stars 3

Autor: Pavel Krejčí

21. června 2024 16:56

Jaromíru Soukupovi kvůli předpokládanému konci jeho fungování kolem TV Barrandov ubývají povinnosti. Když ale něco končí, tak vždy něco jiného začíná. A nejspíš i na kontroverzního podnikatele čeká nová výzva. 

Soukup už v lednu podstoupil velkou výzvu, když nastoupil do ringu proti Aleši Bejrovi, jemuž se přezdívá Psychopat. Během krátké chvíle zápas vyhrál, ovšem kvůli diskvalifikaci soupeře. Už v únoru tak nahlas přemýšlel nad tím, že svá slova o derniéře v ringu vezme zpět. 

Nyní se zdá být téměř jasné, že amatérský boxer ještě někdy rukavice navlékne. "Jaromír se chce minimálně naposledy rozloučit, ať by vyhrál, nebo prohrál," sdělili promotéři organizace Clash of the Stars webu super.cz.

Čtěte také

Aktuálně se hledá soupeř, který by splnil kritéria. "Chce jít s někým, kdo bere ten sport vážně," řekli pořadatelé k tomu, jak to vidí Soukup. A dodali, že Soukup se v kleci může objevit ještě i víckrát než jen jednou. 

Podnikateli každopádně nevyšel boj o TV Barrandov, kterou nakonec ovládl jeho někdejší společník z poslední doby. Z toho důvodu to vypadá, že moderátor mnoha pořadů zmizí i s nimi z obrazovky. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)