Jaromír Soukup táhne ke dnu i své blízké? Nekompromisní soud se rozhodl zakročit!

Jaromír Soukup 4

Autor: Pavel Krejčí

16. února 2024 10:31

Podnikatelské problémy Jaromíra Soukupa ani náhodou nejsou u konce! Podle nejnovějších informací se do věci vložil soud a mediálnímu magnátovi pořádně zkomplikoval život. A nejenom jemu, ale také jeho blízkým. 

Podle nejnovějších informací Deníku N nesmí samotný Soukup, ale ani jeho mediální agentura Médea prodat jakoukoliv firmu nebo nemovitost. Rozhodl o tom Obvodní soud pro Prahu 4. 

Soud vydal mimořádné předběžné opatření kvůli nesplaceným dluhům. Miliardář tak momentálně nemůže nakládat s podíly ve svých firmách a s nemovitostmi, jak si usmyslí. Zablokován byl i byt, jehož vlastníkem je syn podnikatele. 

Čtěte také

V uplynulých týdnech se mediální magnát potýkal i s provozními problémy. TV Barrandov během jednoho z lednových víkendů postihl několikahodinový výpadek kvůli odpojení ze sítě. Energii pak přechodně zajišťovaly pronajaté dieselagregáty. Podle posledních informací už televize opět odebírá elektřinu ze standardního zdroje.

Média také minulý měsíc informovala, že TV Barrandov se podařilo získat dočasnou ochranu před klíčovým věřitelem pod podmínkou předložení plánu řešení dluhů. Společnost dostala na zpracování ozdravného projektu měsíc. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)