Jaromír Soukup stále nerozdýchal "zradu" od Agáty? Skrytý útok na Dopitu!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 5

Autor: Pavel Krejčí

12. června 2024 12:49

Agáta Hanychová loni vyměnila magnáta Jaromíra Soukupa za staronového partnera Mirka Dopitu. S ním si nedávno veřejně projevili lásku na sociálních sítích, což Soukupovi zjevně neuniklo. Co řekl na jejich adresu? Nic hezkého to nebylo... 

Hanychová konkrétně k současnému vztahu uvedla, že dětská láska může vydržet. "Když tě vidím, mám stejný úsměv, jako když mi bylo 13. Když mě obejmeš, tak se nebojím ničeho na světě a dodáváš mi takovou sílu ke všemu… Děkuju, že tě mám… O tom, jaký jsi otec a manžel, psát nemusím, děkuju," svěřila se.

Dopitovo vyznání bylo o poznání stručnější. "Děkuji za každý den, hodinu, minutu, co jsme spolu, jsi úžasná," reagoval Mirek směrem ke své manželce. 

Čtěte také

Podle Soukupa ale může vyznávat lásku přes sociální sítě jen idiot, přičemž se zmínil o tom, jak zvládli nedávný rozchod expremiér Andrej Babiš a jeho manželka Monika. A navázal tak, že slovně zaútočil na současného partnera matky své dcery Rozárky.

"Na rozdíl jako od pitomců, který to řešej takhle, se Babišovi chovali normálně, nejsou to d**enti, kteří si vzkazují věci přes Instagram. Lásko, děkuju ti za hodiny, který s tebou jsem, a dny a miluju tě. Tyhlety věci samozřejmě jako d**il hlásí přes Instagram," poznamenal magnát podle webu super.cz.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová Miroslav Dopita