Jaromír Soukup si invektivy od Agáty nenechal líbit: Paní Dopitová je vulgární, udeřil!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

23. února 2024 16:56

Ping pong mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou ohledně toho, kdo komu volal, než se o víkendu obrátil na policii, pokračuje! Hanychová nejprve obvinila bývalého partnera z lhaní, Soukup jí to teď vrací i s úroky. 

Vše se stále točí kolem toho, co se stalo o uplynulém víkendu. Zatímco byla Hanychová v zahraničí, Soukup se jí podle svých slov nemohl dovolat, takže se obrátil na policisty. Strážci zákona pak museli zjišťovat, kde se nachází jejich společná dcera Rozárka.

"Ráda bych uvedla na pravou míru lhaní Jaromíra Soukupa. Místo volání mně nebo SMS volal rovnou policii. Mně napsal poslední SMS ve čtvrtek a pak jsem mu já sama psala v sobotu," sdělila influencerka na instagramu s tím, že prý ani jednou nezavolal. Miliardář ale stále tvrdí něco jiného. 

Čtěte také

"Paní Dopitové jsem několikrát volal, bohužel telefon nezvedala. Obecně je písemná komunikace s ní velmi nepříjemná a vulgární. Vyhýbám se jí," prozradil deníku Blesk. 

Nezvratné důkazy ale předložit odmítl. "Najít v telefonu, že jsem jí volal, už nejde – mám za den desítky telefonátů. Ale je opomíjen fakt, že ona měla povinnost nahlásit, že odjíždí. Takto se snaží jen odrazit tento průšvih od sebe," dodal Soukup. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová