Jaromír Soukup s tajemnou ženou na veřejnosti! Tuhle myslela Agáta?!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 4

Autor: Pavel Krejčí

13. května 2024 11:04

Jaromír Soukup se poprvé po rozchodu s Agátou Hanychovou ukázal se ženou na veřejnosti. Leckoho nejspíš překvapil, protože po jeho boku čekali někoho jiného. Hanychová totiž už před několika týdny tvrdila, že ví, s kým Soukup momentálně je. 

Hanychová na konci března naznačila, že Soukupovou novou partnerkou je novinářka. Tvrdila, že ji nejvíc ranilo, že jde o její dlouholetou kamarádku. "Chodila ke mě domů, hrála si s mými dětmi, docela jsem jí pomohla i s Instagramem. Byl to člověk, na kterého jsem si myslela, že se můžu spolehnout," nechala se slyšet.

"Nejde mi o to, že někdo chodí s mým bývalým, jde mi o to, že když je někdo s tebou dlouho kamarád a toto se stane, zamilovat se může každý, že se to dozvím od toho člověka jako první," posteskla si před několika týdny.

Čtěte také

Soukup ale všem vyrazil dech, protože novinářka se po jeho boku opravdu neobjevila. Novou vyvolenou je bruneta Michaela Taschnerová, trojnásobná maminka, se kterou se miliardář zná z působení na ministerstvu školství.

Dvojice se ukázala na finále Miss Czech Republic. Podle webu super.cz nicméně není jasné, zdali jde o novou partnerku podnikatele, který na konkrétní dotazy neodpověděl. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)