Jaromír Soukup po rozchodu s Hanychovou: Čelí špinavé kampani?

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 5

Autor: Libor Frýdl

20. září 2023 8:35

Od rozchodu televizního magnáta Jaromíra Soukupa a modelky Agáty Hanychové už uplynul nějaký ten týden. A zatímco modelka o sobě už opět dává vědět, kolem Soukupa se dočasně rozprostřelo ticho. Nyní se ukazuje, že to ale také tak lehké nemá.

Podle jeho magazínu Sedmička čelí údajně Soukup velkému tlaku. Měly se na něj sesypat "vylhané články v bulváru, špinavé praktiky bývalých zaměstnanců a obchodních partnerů, nebo šokující udání na policii, že údajně řídí vozidlo pod vlivem alkoholu a drog."

Soukup je prý přesvědčený, že se jedná o cílenou kampaň "s úmyslem ho zničit a dostat na úplné dno." Údajně jej dokonce někdo udal na policii s tím, v kolik hodin, kudy a v jakém autě pojede z práce a bude opilý a zfetovaný.

"Po dvanácti hodinách v práci a v den, kdy média byla plná informací o jeho vylhaném rozchodu s Agátou Hanychovou, ho asi pět set metrů od domu zastavila policie, legitimovala ho a chtěla, aby podstoupil test na drogy," tvrdí magazín, ačkoliv se rozchod s Hanychovou potvrdil jako pravdivý.

"Je neuvěřitelné, že na mě vystartuje zásahová jednotka na základě údajně anonymního jednání. Ono to spíš bylo tak, že to na policii někdo domluvil, chtěli mě zdiskreditovat, případně zavřít za to, co říkám. Takhle to je," řekl svému magazínu Soukup s tím, že proti němu nastoupilo šest plně ozbrojených policistů. 

"Až na to, že nadřízení těch kluků, co tam zasahovali, museli být smutní, že mě museli pustit, protože evidentně měli jiné zadání. Je šokující, co se v tomhle státě může stát. Tak si čtěte další články o tom, co jsem komu provedl, a věřte, že my po tom jdeme. Budeme podávat trestní oznámení, máme svoje možnosti, abychom zjišťovali, co se děje, a dělat to budeme dál, i když stát zcela evidentně není schopný poskytnout ochranu," tvrdí televizní magnát.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)