Jaromír Soukup na Barrandově? Slehla se po něm zem!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

27. června 2024 21:51

Jaromír Soukup na TV Barrandov nejprve ztratil půdu pod nohama jako majitel, dobře to však nevypadá ani s pokračováním jeho rozpačité moderátorské kariéry. Novinky jsou totiž takové, že pořady kontroverzního podnikatele pro tuto chvíli končí. 

Českem letos v květnu proběhla zpráva, že Soukup už není ani spoluvlastníkem vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. V uplynulých dnech pak vyšlo najevo, že v programu hlavního kanálu na začátek července není ani jeden z pořadů, které nesly jméno kontroverzní postavy české mediální scény.

Konkrétně jde o pořady Moje zprávy, VIP svět, Moje zprávy, komentáře, Jaromír Soukup live, Duel Jaromíra Soukupa, Hovory Kalousek Soukup, Týden podle Jaromíra Soukupa, Reakce Jaromíra Soukupa a Vaření se Soukupem.

Čtěte také

Mediář nyní upozornil, že Soukupovy pořady nakonec mizí z obrazovky ještě o něco dříve. Jako první vypadly z rotace už minulý týden v pondělí relace Moje zprávy a Moje zprávy, komentáře. O dva dny později následoval VIP svět. Zúčtování s formáty bývalého majitele má pokračovat i v tomto týdnu. 

Soukup nicméně tvrdil, že přes léto ho čeká jen plánovaná vysílací přestávka, během které nabere na dovolené nové síly. Stále více to však vypadá, že v televizi chtějí, aby se volno protáhlo už navždy. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)