Jaromír Soukup mizí z Barrandova: Hlavní důvod konce odhalen!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

19. května 2024 10:06

Jaromír Soukup byl vždy kontroverzní osobností, mnoho lidí přepínalo jeho televizní pořady už dlouhou dobu. Nyní podle všeho nastal čas jeho konce na TV Barrandov. Důvodem ale není až tolik to, co se dělo na obrazovce.

Českem v úterý proběhla zpráva, že Soukup už není ani spoluvlastníkem vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. I zbývající padesátiprocentní podíl od něj měl odkoupit podnikatel Jan Čermák, i když to Soukup v první reakci popřel. "Je to stále stejné: padesát procent na padesát procent," nechal se slyšet. 

Ptáte se na důvod změn ve vlastnické struktuře? V zákulisí se mluví o tom, že ozdravný proces byl s miliardářem prakticky nemožný. "Ukázalo se, že jméno Jaromíra Soukupa je bohužel naprosto toxické. Ale absolutně," tvrdí zdroj webu extra.cz.

Čtěte také

"Zavíralo dveře tam, kde se jinak jedná snadno, znemožňovalo řadu dohod s věřiteli, zkrátka házelo to neustále klacky pod nohy. Proto se rozhodlo, že se firma musí od svého původního majitele odstřihnout, jinak by byla záchrana televize velice složitá," dodal informátor.

Podle dostupných informací jsou správné i úvahy o tom, že Soukup se přestane objevovat na televizní obrazovce. "Nebude to hned, okamžitě, ale bude to brzy," prozradil zdroj zmíněného webu. Odhady jsou takové, že podnikatel se ve vysílání přestane objevovat od letních prázdnin, kdy televize tradičně nasazují do programu hlavně reprízy. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)