Jaromír Soukup má prý jasno o pozadí útoku! Čeho se obává?

Jaromír Soukup

Autor: Pavel Krejčí

12. srpna 2026 14:57

Až policisté definitivně řeknou, proč došlo k útoku na osobu Jaromíra Soukupa. Sám podnikatel má prý o pozadí nepříjemného incidentu jasno. Podle všeho si dělá obavy, že by mohl přijít o milovanou dceru. Jak by se to ale mohlo stát?

K napadení Soukupa došlo minulý týden ve středu na jeho pozemku. Útočila dvojice maskovaných mužů, po nichž pátrá policie. Případ řeší středočeští kriminalisté, útočníci jsou podezřelí z ublížení na zdraví a omezování osobní svobody. 

Někdejší mediální magnát má podle nejnovějších informací webu Neovlivní obrovské podlitiny a dvojitou zlomeninu levé ruky. "Má ji roztříštěnou. Čeká ho operace, a dost pravděpodobně ne jedna," uvedl zdroj zmíněného serveru, který oslovil i napadeného. Podnikatel se nechal slyšet, že o motivech nebude veřejně spekulovat, když nemá důkazy. 

Čtěte také

Podle informací Blesku se Soukup domnívá, že incident souvisí se snahou jej připravit o dceru Rozárku, kterou má s bývalou partnerkou Agátou Hanychovou. "Jaromír striktně odmítá, že by šlo o vyřizování účtů kvůli dluhům. Je přesvědčený, že jde o jeho cílenou likvidaci kvůli osobním vztahům," sdělil informátor zmíněného deníku. 

Právní zástupce Hanychové již zmínil, že chce od Soukupa informace o incidentu a jeho zdravotním stavu s ohledem na péči o nezletilou dceru, aby s klientkou mohli vyhodnotit další postup. 

"Moje klientka nemá ráda násilí a panu Soukupovi přeje brzké uzdravení," řekl advokát Štěpán Ciprýn ve vyjádření pro Blesk. "K tomu, zda dojde k dočasné úpravě péče, se teď nebudu vyjadřovat. Jestli dojde k dlouhodobé úpravě, to závisí na výsledcích orgánů činných v trestním řízení," dodal. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová