Jaromír Soukup jako otec: Miliardář uspořádal narozeninovou oslavu pro Rozárku!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 4

Autor: Pavel Krejčí

11. dubna 2024 15:13

Jaromíra Soukupa známe v mnoha rolích. Ve středu se chtěl každopádně lidem představit zejména jako skvělý otec malé Rozárky, která je v poslední době předmětem sporů mezi ním a jeho bývalou partnerkou Agátou Hanychovou. 

Rozárka se totiž před dvanácti měsíci narodila do rodiny, která se po pár měsících rozpadla. Hvězdný pár se rozešel loni v září. Hanychová se ještě do konce kalendářního roku stihla provdat za staronového partnera Mirka Dopitu, Soukup se novou partnerkou chlubí až v poslední době. 

Ve středu se každopádně pochlubil tím, jakou narozeninovou oslavu připravil pro svou čerstvě roční dcerku. Na instagramu ukázal kulisy, dárky či dort. Samotnou holčičku ale neukázal. Důvod tak nějak tušíme.

Miliardář totiž vyčítal mamince Rozárky, že dívku ukazuje lidem na sociálních sítích. U soudu se v rámci sporu ohledně péče dokonce domáhal toho, aby to Agáta měla zakázané.

Hanychová pak o Velikonocích projevila vůli se dohodnout jak se Soukupem, tak s exmanželem Jakubem Prachařem. Posléze si stěžovala, že tvář TV Barrandov má šílené požadavky. Je tedy otázkou, zdali k dohodě dojde. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová