Jaromír Soukup: Hektický půlrok hází za hlavu ve Španělsku!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

5. července 2024 11:14

Mimořádně rušno bylo v první polovině letošního roku kolem Jaromíra Soukupa. Už se totiž nediskutovalo "jen" o jeho moderátorských výkonech, mnohem více se řešila situace v zákulisí TV Barrandov. Není proto divu, že podnikatel čekal na léto jako na smilování. 

Jak si nyní vydechl, to mohou lidé sami posoudit na instagramu, kde se Soukup pochlubil dvěma snímky z dovolené ve Španělsku. "Konečně. Pár dní volna a zastavení a odpočinku," napsal k fotografiím na sociální síti. 

Pro kontroverzního podnikatele to bylo hektických šest měsíců, které možná nedopadly úplně podle jeho představ. TV Barrandov totiž ovládl jeho dosavadní společník a všechno nasvědčuje tomu, že Jaromír se bude poroučet nejen z vlastnické struktury, ale také z obrazovky. První z "jeho" pořadů už začal moderovat někdo jiný. 

Soukupa v první polovině roku zaměstnávaly také důsledky loňského rozchodu s bývalou partnerkou Agátou Hanychovou. U soudu se totiž řešila péče o jejich společnou dceru Rozárku. V tomto případě se z mediálních informací zdálo, že mediální magnát dosáhl svého. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)