Jaromír Soukup: Hanychové nemůže kvůli prodeji věcí přijít na jméno!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

6. února 2024 15:34

Agáta Hanychová se rozhodla opravdu rázně spálit mosty za Jaromírem Soukupem, který to nenese zrovna nejlépe. Výprodej věcí, které bývalé partnerce zařídil, komentoval poměrně svérázně. Dokonce jí nemohl přijít na jméno, pod kterým ji zná většina lidí. 

Ještě loni touhle dobou tvořili Hanychová a Soukup pár. Následně se dočkali dcery Rozárky, přesto se v září rozešli. A dcera herečky Veroniky Žilkové se nakonec ještě do konce kalendářního roku stihla provdat za staronového partnera Mirka Dopitu.

Nyní vyhlásila velký výprodej. Například nabídla diamantový náhrdelník za více než sto tisíc korun. "Lehce nošený, krásný stav. Aktuálně nedostupný, limitovaná edice. Komplet balení s certifikátem," popsala trojnásobná maminka. 

Čtěte také

Fanouškům ukázala i velký automobil za částku přesahující milion korun, který pro ni zařídil expartner Soukup. "Bude se prodávat, kdyby měl někdo vážný zájem," dodala. 

Není divu, že lidi zajímalo, co si o tom myslí bývalý partner. "Co na to mám říct?" reagoval miliardář. "Paní Dopitová dělá hodně zvláštních věcí," poznamenal pro web super.cz. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová