Jaromír Soukup dostal "SODU" na Slavících! Háma se Sokolem ho ZTRAPNILI před celým národem

Soukup na slavnostním předávání cen Český slavík 2023 (Forum Karlín, 24. listopadu 2023).

Autor: Jan Novák

25. listopadu 2023 7:18

Ondřej Sokol a Aleš Háma stále v živé paměti uchovávají komentáře Jaromíra Soukupa k jejich moderování Českého slavíka 2022. Když si ho v publiku všimli, neodolali a uštědřili mu několik velmi citlivých poznámek, které podnikatele patrně nepovzbudily...

Moderátoři tentokrát pozvali Jaromíra Soukupa do publika, zdá se však, že pouze z toho důvodu, aby si s nimi užil okamžik ostudy. „Tady je pan Jaromír Soukup. Je to hezké, že celý večer můžeme začít velkou událostí… Je to velké gesto, zakopáváme tu válečnou sekeru. On to za nás dotvořil,“ připomněli Soukupovy urážky, na které se zatím jen usmíval.

„Je to večer smíru. Navíc si představte, že prodáte půlku vlastní televize, abyste si mohli koupit dvě vstupenky do sálu. To je krásné,“ sestřelili moderátoři Soukupa narážkou, za kterou se dočkal hlasitého smíchu. Skutečně na konci svého vztahu s Agátou Hanychovou musel prodat půlku televize, aby měl aspoň na základní dluhy.

Současný spolumajitel TV Barrandov loni na adresu Aleše Hámy označil za slizkého a arogantního, u Ondřeje Sokola rozebíral jeho "prý nevyřešenou sexuální orientaci", a u Terezy Pergnerové se dotkl tématu drog. Tehdy se svět celebrit Soukupovi vysmál.

Na Soukupa se dostalo ještě jednou v přenosu Slavíků. Háma se Soukupem připomněli jeho rozchod s Agátou Hanychovou. „Vztah Jaromíra Soukupa. Nikdy nezapomeneme,“ hlásali a Jaromír se smál jen hodně nuceně a křečovitě. V jeho tváří bylo možné vycítit zlobu na oba moderátory. Tipujeme, že se bude snažit jim to vrátit v jednom ze svých videí na sítích.

Témata: Český slavík Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)