Jaromír Soukup a Agáta Hanychová vedou spor o dceru! Miliardář oznámil velkou věc

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 4

Autor: Pavel Krejčí

3. listopadu 2023 20:18

Dnes jsou to přesně dva měsíce, co Agáta Hanychová oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem. Ani jeden z expartnerů od té chvíle nemá klid, protože kvůli dítěti je třeba si uspořádat vzájemné vztahy, což se zatím nedaří. Soukup ale mění zažité věci i ve svém osobním životě. 

Soukup a Hanychová se rozešli na konci září, tedy jen pár měsíců po narození dcery Rozárky. Ohledně péče o holčičku vedou spor, který rozhoduje soud. Záležitost zatím upravuje předběžné opatření.

Miliardář se nyní podle svých slov rozhodl omezit práci ve prospěch rodiny, uvedl týdeník Sedmička. Hodlá se totiž více věnovat dceři. Proto se rozhodl pro "střídavou péči" o pořad Kvíz o našem Česku, který kromě něj bude uvádět i Honza Musil.

Čtěte také

"Jsem moc rád, že Honza moji nabídku přijal. Není tajemstvím, že ho práce před kamerami baví, a vím jistě, že divačky jsou nadšené, že ho můžou na Barrandově vídat častěji," uvedl generální ředitel TV Barrandov.

Otázkou však je, zdali vše nesouvisí i se změnami ve vlastnické struktuře Soukupova mediálního impéria, kam nedávno vstoupil další podnikatel. Pravdu by měl ukázat čas... 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová