Jaromír Nosek vzal "ex" na milost? U porodu byl, happyend se ale nekoná!

Jaromír Nosek

Autor: Pavel Krejčí

7. ledna 2024 11:30

Jaromír Nosek se nakonec zachoval jako vzorný otec a nechyběl u narození potomka, jehož přivedla na svět jeho bývalá partnerka. Na usmíření mezi nimi to ale nevypadá. I u porodu se totiž projevily vzájemné neshody. 

Nosek se podle dostupných informací rozešel s partnerkou v létě. Vcelku pochopitelně nechtěl citlivou věc veřejně probírat. "Asi vím, na co se mě chcete ptát, ale nechci se k tomu vyjadřovat, je mi to nepříjemné," řekl webu expres.cz. Ona následně odhalila, že je opravdu těhotná. 

"Svůj vánoční dárek jsme si dovezli z letošní dovolené v Mexiku," přiznala na sociální síti, přičemž dokonce prozradila pohlaví potomka. "I když to bude nová životní etapa a nebude asi jednoduchá, moc se na tebe, čudlíčku, těším a slibuji, že se pokusím být ta nejlepší máma pod sluncem. Vždy tu pro tebe budu, chlapečku můj," dodala. 

Nakonec tu byl i Nosek pro expartnerku, když nastaly ty nejkrásnější okamžiky. Podle informací serveru expres.cz ji odvezl do porodnice a byl přítomen i u samotného zázraku zrození. 

Zatímco pohlaví bylo známé dopředu, jméno nikdo neví ani po porodu. Dokonce ani rodiče. Proslýchá se totiž, že se zatím nebyli schopni na něm shodnout. 

Témata: Jaromír Nosek