Jaromír Jágr ve Varech: Trapas s taxíkem a společnost známého průšviháře!

Jaromír Jágr na premiéře filmu o Gabriele Soukalové. 4

Autor: Pavel Krejčí

2. července 2024 15:22

V plném proudu je 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který není jen o filmech, ale i o doprovodném programu. Ten si nenechal ujít například legendární hokejista Jaromír Jágr. Po cestě na hotel se mu však nestala nepříjemná událost. Společnost mu navíc dělal známý průšvihář. 

Jágr měl samozřejmě po boku především partnerku Dominiku Branišovou, se kterou chtěl odjet taxíkem na hotel. Stala se nicméně nečekaná věc. Dvojice podle deníku Aha! nastoupila do vozu, který si rezervoval někdo jiný. Hokejistu a modelku tak řidič vypoklonkoval, bez ohledu na to, o koho se jednalo. 

Navíc v Karlových Varech je momentálně koncentrace hvězd na metr čtvereční nejvyšší v rámci celé České republiky, takže šoféři taxislužeb jsou na celebrity zvyklí. Mohli ostatně narazit i na nečekaného společníka slavného kladenského útočníka.

Podle serveru expres.cz se totiž Jágr ve festivalových Varech dobře bavil s bývalým fotbalovým reprezentantem Davidem Limberským. Ten je přitom známý svými skandály mimo hřiště. Jednou například utíkal policistům. Tentokrát se to ale obešlo bez ostudy. 

Témata: Jaromír Jágr David Limberský Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (MFF KV)