Jaro Slavík otevřeně přiznal: Tohle si myslí o lidech!

Slovenský producent, manažer a původní profesí scenárista se už v 21 letech stal výkonným ředitelem slovenské pobočky gramofonové firmy EMI. O šest let později se postavil do čela společnosti Warner Music pro východní Evropu a stal se šéfem nejvýchodnější

Autor: Libor Frýdl

19. října 2023 18:22

Porotce talentové show Jaro Slavík je mezi lidmi oblíbený i nenáviděný. Sám ale upřímně přiznal, že lidi nemá rád.

Jaro Slávik se dlouhá léta pohybuje v oblasti showbyznysu, ale cíleně společnost nevyhledává. Raději si přečte knihu. "Ne, nemám rád lidi," řekl otevřeně Zuzaně Vačkové pro její pořad Zvědavá Zuza, uvedl server topky.sk.

"Já opravdu mám problém s interakcí s lidmi a čím déle se od nich izoluji, tím větší je problém s tou interakcí. Nejsem ten lehce oblíbitelný," dodal později. 

Jaro je přitom známý jako porotce řady soutěží, například Česko Slovensko má talent. Na to poukázala i Zuzana, že jako porotce je sice přísný, ale podle ní i oblíbený.

"Ano, protože dělám to, co dělám s vášní. Práce v kreativním průmyslu a v tvořivosti a v identifikování nových příležitostí je to, co je moje vášeň celoživotní. Nejdu proti své přirozenosti," vysvětlil.

Témata: Jaroslav Slávik