Jan Bendig se dočkal vysvětlení: Ozval se útočník ze Slavíků!

Jan Bendig 3

Autor: Pavel Krejčí

27. listopadu 2023 14:19

Napadení Jana Bendiga na pátečním předávání Slavíků se začíná vysvětlovat. Ozval se totiž muž, který jej podle všeho posypal bílým práškem. Odmítá však, že by incident doprovázely rasistické urážky. 

Bendig se o víkendu k celé záležitosti poprvé vyjádřil, přičemž přiznal, že se po incidentu zhroutil. "Nebudu lhát, ale včera mě to chvíli po tom incidentu totálně zlomilo a nevěděl jsem, co si mám myslet a co dělám špatně," svěřil se.

Útočníka dokonce pozval na koncert. "Ať vidíš, že nejsem takovej, jakej si asi myslíš… že makám, snažím se v životě něco dokázat a být se pro spoustu mladých lidí, kteří se v životě teprve rozkoukávají, inspirací. Třeba budu i inspirací pro tebe, že to, co jsi udělal, byla fakt blbost a klukovina," vysvětlil zpěvák překvapivý krok.

Čtěte také

Údajný pachatel se nakonec ozval a omluvil se s tím, že nešlo o rasistický útok. "Prostě jsem přišel, hodil jsem mouku a byl jsi tam první. Kdokoli jiný by tam byl první, tak se to prostě stane," uvedl jistý Lukáš Procházka podle webu super.cz.

"Musel jsem. Jedná se tam o narušení Českého slavíka všeobecně. Bezpečnost úplně na prd," vysvětlil muž své pohnutky. Podle všeho mu šlo o to, aby upozornil na selhání ochranky. "Podařilo se mi něco, co by se mi podařit vůbec nemělo. A o to šlo," dodal. 

Témata: Jan Bendig