Jakub Železný zpátky na obrazovce? Moderátor řekl, jak to s ním vypadá!

Jakub Železný

Autor: Pavel Krejčí

13. března 2024 16:46

Jakub Železný se v poslední době neobjevuje na televizní obrazovce, což dlouhá léta bylo něco nemyslitelného. Populární moderátor nyní prolomil mlčení a řekl, jak to vypadá s jeho návratem do České televize. 

Železný loni oznámil nejprve konec v diskuzních Událostech, komentářích, nakonec ale zmizel z obrazovky úplně. Sám naznačil, že roli sehrály zdravotní důvody.

"Práce je důležitá, zdraví víc. Tento rok se na mém zdraví začal nezdravě podepisovat, tak musím konečně začít myslet i na sebe. A dát se právě zdravotně dohromady. Dík divákům a týmu Událostí! Těším se v příštím roce na nové výzvy v ČT," napsal moderátor na sociální síti X.

Čtěte také

Nyní se zdá, že nové výzvy se opravdu blíží. "Nevím, jestli na obrazovku, ale určitě se blíží můj návrat do práce," přiznal novinář v podcastu webu Seznam Zprávy. Teprve se ale prý povede diskuze o jeho budoucí roli ve veřejnoprávní televizi.

"Věřím, že ČT si snad řekne: Jo, tak Jakub Železný by asi zase na té obrazovce za nějaký čas mohl být," dodal ohledně pokračování svého televizního angažmá. 

Témata: Jakub Železný Česká televize