Jak se chová Harry mezi lidmi a bez Meghan? Svědectví, které mluví za vše!

Princ Harry 3

Autor: Pavel Krejčí

23. ledna 2024 14:46

Svět si musel několik měsíců počkat na upřímné svědectví člověka, který se loni dostal do bezprostřední blízkosti prince Harryho během fotbalové utkání ve Spojených státech. Co o synovi Karla III. prozradil americký herec Glenn Howerton? 

"Je v pohodě. Snaží se být nohama na zemi, v mnoha ohledech je to normální chlap," řekl Howerton magazínu People. "Víte, není to úplně normální chlap, ale snaží se jím být," opravil se herec vzápětí. 

Princ Harry a Glenn Howerton měli během zářijového utkání pozoruhodnou společnost na tribunách. Na svá místa v hledišti usedli například herci Leonardo DiCaprio, Owen Wilson a Edward Norton nebo zpěvačka Selena Gomez.

Čtěte také

Proč se smetánka sešla v takovém počtu právě na fotbale? K utkání hranému v kalifornském Los Angeles totiž dorazil tým Inter Miami, v jehož barvách momentálně září argentinský fenomén Lionel Messi, který je právem považován za jednoho z nejlepších hráčů historie. Miami zvítězilo 3:1.

Jak známo, princ po konci působení v rámci britské královské rodiny žije s rodinou právě v Kalifornii. Manželka Meghan ho ale na zmiňované fotbalové utkání nedoprovodila. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle