Jak obelhat celý svět? Katy Perry se stala hvězdou Met Gala, i když tam vůbec nebyla!

Katy Perry 4

Autor: Libor Frýdl

12. května 2024 18:26

Během prestižní akce Met Gala obdivovali fanoušci outfit Katy Perry, která podle mnohých patřila mezi nejlépe oblečené dámy večera. Hvězdná zpěvačka se však slavnostního večera vůbec nezúčastnila a tomuto podvodu naletělo množství lidí.
 

Met Gala se zúčastnily největší hvězdy světového showbyznysu. Jeden z nejprestižnějších večerů roku opět přinesl spoustu zajímavých momentů a nejvíce se samozřejmě mluvilo o outfitech známých tváří.

Jedním z nejkrásnějších byl podle fanoušků ten, který předvedla zpěvačka Katy Perry. Její záběry z Met Gala se začaly šířit internetem, později se ale zjistilo, že umělkyně se letošního ročníku vůbec nezúčastnila. 

Záběry Katy Perry byly totiž chytrým výtvorem AI, na které naletělo množství fanoušků. Samotná hudebnice nakonec záběry zveřejnila na svém profilu na sociální síti Instagram, ke kterým napsala, že se akce nemohla zúčastnit kvůli pracovním povinnostem.

Stejně jako spousta lidí však záběrům uvěřila i její máma. Katy Perry totiž zveřejnila její zprávu, ve které uvedla, že to zpěvačce moc slušelo. "Nevěděla jsem, že jdeš na Met Gala. Máš nádherné šaty," napsala máma zpěvačky. 

Témata: Katy Perry