Jak je na tom Jiří Krampol? Je to tajemství, řekla dámská návštěva!

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 3

Autor: Pavel Krejčí

2. dubna 2024 11:09

I duben začal pro legendárního Jiřího Krampola v nemocnici, kde byl v posledních březnových dnech znovu hospitalizován. A zatím to nevypadá, že by ho lékaři uschopnili a propustili domů. Jednou z návštěv byla i mladá herečka Kateřina Bláhová, která je s Krampolem opakovaně spojována. Co ví o jeho zdravotním stavu? 

Bláhová se svěřila, že o tom nechce moc mluvit. "Přece jen nejsem doktor a je to lékařské tajemství. Byla jsem za ním ho navštívit a má se v rámci možností dobře," sdělila serveru extra.cz. A zároveň přiznala, že těžce nesla, když se o ní psalo jako o nové partnerce Krampola.

"Jiří byl první, komu jsem volala, když ta kauza začala, volala jsem i jeho manažerovi," uvedla s tím, že se jí snažili pomoci i lidé z jejího okolí v čele s manažerkou. "Samozřejmě nějaké psychické problémy z toho mám, není to příjemné," dodala mladá herečka.

Čtěte také

O nynější hospitalizaci se ví, že Krampolovi se udělalo zle poté, co si vzal xanax. Podle svých slov upadl do bezvědomí a zdravotníkům vděčí za záchranu života. "Dostali mě naštěstí z toho, zřejmě bych se bez pomoci lékařů už nikdy neprobudil," nechal se slyšet. 

Známý herec se probudil až na ARO a domnívá se, že ke kolapsu došlo proto, že je oslabený po předchozím zápalu plic. "Nechápu jinak, že tohle mohl způsobit jeden prášek," dodal a vyjádřil přání, že lékaři snad ležáka zase postaví na nohy. 

Témata: Jiří Krampol