Jak Gott po smrti překvapil manželku Ivanu? Tajemství dědictví odhaleno!

Karel Gott s manželkou Ivanou na záběrech z filmu Karel 4

Autor: Pavel Krejčí

21. června 2024 8:29

Od smrti legendárního Karla Gotta uplyne na podzim pět let, přesto se stále řeší některé náležitosti dědictví po slavném zpěvákovi. A zajímavé je, že překvapena z nich je i samotná vdova Ivana. 

Deník Aha! s ohledem na podrobnosti z dědického řízení, které má k dispozici, konstatoval, že Gott legálně vlastnil dvě zbraně, konkrétně samonabíjecí pistoli a revolver. Podle listu o nich věděl jen úzký okruh lidí. 

A dokonce ani manželka o zbraních nevěděla. "Když se rozběhlo dědické řízení a přišla do něj informace od policie o vlastnictví dvou zbraní, byla nemile překvapena. Dle jejích slov informace od manžela neměla," uvedl zdroj zmíněného deníku. 

Čtěte také

Ten také napsal, že vdova Ivana Gottová v uplynulých měsících odevzdala zbraně státu. Mohla je totiž zdědit, ale jelikož není vlastníkem zbrojního průkazu, musela je ze zákona odevzdat. Obě byly do té doby uloženy na policii. 

Gottová má nyní napilno, protože u příležitosti blížícího se pátého výročí manželova odchodu chystá další velký vzpomínkový koncert. 

Témata: Karel Gott Ivana Gottová