Iveta Vítová už déle než rok řeší ROZVOD: Až skončí soudy, tak...

Iveta Vítová 3

Autor: Pavel Krejčí

2. srpna 2023 8:38

Přes rok už řeší Iveta Vítová rozvod s manželem Jaroslavem, ale není to vůbec jednoduché. Sympatická moderátorka přiznala, že je to velký nápor na psychiku. Zároveň ale věří, že jsou před nimi i lepší zítřky. 

Už loni v květnu - tehdy jsme o jejích slovech informovali - Vítová poprvé naznačila rozchod. Když slavila 39. narozeniny, zmínila se, že nastal pravý čas na začátek nového života. "Těším se na nové zážitky, výzvy ale i pády. To vše k životu patří. Nevím, co si pro mě osud připravil, ale jedno vím jistě - vždycky jsem tu byla a vždycky budu pro své děti," podotkla tenkrát.

V září 2022 pak jedna z tváří zpravodajství na Nově dodala, že se s manželem Jaroslavem snaží najít společnou řeč. "A když ji nenajdeme, což se nám úplně nedaří, tak doufejme, že se dohodneme přes právníky," konstatovala. 

Ani po téměř roce nejsou rodinné záležitosti vyřešeny. Moderátorka pro server super.cz uvedla, že děti jsou většinu času s ní. S tatínkem bývají jen někdy o víkendech. 

"Všechno si musí sednout, ale i když už je to rok a půl, zatím si to nesedlo. Hledáme cesty, ale nedaří se je najít. Aby se udělala tlustá čára a každý si žil sám, bohužel nejde. Asi až skončí všechny soudy, bude to jednodušší a opadne i to psychické napětí," poznamenala Vítová.

Témata: Iveta Vítová