Iveta Vítová oznámila ROZVOD: Nekompromisní slova o výběru partnera!

Iveta Lutovská 3

Autor: Pavel Krejčí

4. června 2024 10:45

Dnes nastal velký den v osobním životě Ivety Vítové (za svobodna Lutovské)! Populární televizní moderátorka se konečně dočkala rozvodu s manželem Jaroslavem. Řízení se přitom pěkně táhlo. O to větší je teď úleva... 

Vítová už předloni v květnu poprvé naznačila rozchod. Když slavila 39. narozeniny, zmínila se, že nastal pravý čas na začátek nového života. V září 2022 pak jedna z televizních tváří dodala, že se s manželem Jaroslavem snaží najít společnou řeč.

Po dvou letech bojů v úterý zveřejnila fotografii rozsudku. "Většinou se člověk na instagramu 'chlubí', že se zasnoubil, narodilo se mu dítě anebo třeba jen něco hezkého prožil... Anebo konečně v jeho životě skončila/začala nějaká nová životní etapa. A to je teď můj případ," oznámila.

"Vždycky jsem měla pocit, že rozvod je taková životní prohra. Ale není! Jen černé na bílém, že ne vždy je výběr partnera dobrou volbou a že člověk chybuje i tomto směru... a že život jde dál a je a bude lepší," pokračovala moderátorka.

Teď si chce Vítová kolem sebe udělat bublinu a nenechat se vtahovat do nesmyslných žabomyších válek. "Zpětně děkuju za všechny kopance, protože ty vás posouvají dál. Nemá smysl říkat si, že bych v životě udělala věci jinak. Jsou dané a z nějakých důvodů (které zatím ještě neznám) je to správně," dodala. 

Témata: Iveta Vítová