Ivana Gottová se změnila! Zajímavé svědectví ze zákulisí velkého koncertu

Ivana Gottová 4

Autor: Pavel Krejčí

24. února 2024 13:38

Ivana Gottová má letos plnou hlavu plánů se zpřístupněním legendární vily na Bertramce, občas je ale dobré si odpočinout. A vdova si to podle všeho uvědomuje. Jaký dojem dělá na lidi, kteří se s ní setkávají? 

Pro Gottovou to není letos lehké, protože kromě zpřístupnění vily musí zajistit stěhování rodiny z ní na novou adresu. Žádný člověk se ale nemůže věnovat povinnostem nonstop, každý si musí chvílemi odpočinout.

Vdova po našem nejslavnějším zpěvákovi se tak objevila na nedávném koncertě slovenské divy Mariky Gombitové v největší české hale O2 areně. "Pozvala je osobně Marika a paní Gottová si přála soukromí, aby si koncert mohla vychutnat v klidu," vysvětlil pořadatel vystoupení Tomáš Ságl.

Sama Gombitová promluvila o svém druhém setkání s Gottovou, přičemž k tomu prvnímu došlo před lety v Bratislavě. "Byla tehdy s Karlem v šatně a dělala mu podporu. Po koncertu, když za mnou přišla, byla ovšem v dobrém slova smylu jiná. Sebevědomá a přitom velmi milá. Musím říct, že jí to velmi slušelo," svěřila se zpěvačka v magazínu Rytmus života podle Aha!. 

Témata: Ivana Gottová