
Českým šoubyznysem v posledních dnech hýbe kauza kolem jednoho ze synů moderátora Jana Krause. Dvaačtyřicetiletý Adam čelí obžalobě ze znásilnění ze strany bývalé partnerky Nikol Enevové, se kterou má syna. Zatímco hvězda talk show mlčí, vyjádřila se Krausova manželka Ivana Chýlková.
Chýlková promluvila navzdory tomu, že není Adamovou matkou. Rozhodla se ho ve věci zastat na základě osobních zkušeností. "Znám Adama více než třicet let. Jsem skoro na tisíc procent přesvědčená, že se nic takového nestalo," uvedla pro web expres.cz.
Její slova jen ukazují na dobrý vztah s manželovými dětmi, které má Jan Kraus s první manželkou Janou Krausovou. Kromě Adama jde ještě o staršího Davida, zpěváka, jehož si televizní diváci mohou pamatovat z populární televizní talk show. Chýlková je pak matkou Jáchyma Krause.
Čtěte také

Případ Adama Krause se začal minulý týden řešit u Obvodního soudu pro Prahu 2. Podle obžaloby mělo k žalovanému činu dojít v bytě Enevové. Kraus ji prý u dveří do bytu natlačil ke zdi a měl s ní pohlavní styk, ačkoliv ona nesouhlasila. Syn populárního moderátora se brání proti obvinění a označuje se za oběť manipulace.
Jan Kraus se k ožehavému případu syna z prvního manželství zatím nevyjádřil, což může mít dobrý důvod. Objevily se totiž spekulace, že by mohl být předvolán na některé z dalších soudních stání.
Témata: Ivana Chýlková