Ivan Trojan je k nezastavení: Dva měsíce oslav! Vyvrcholily na milovaném místě

Ivan Trojan 2

Autor: Pavel Krejčí

22. srpna 2024 11:02

Oslavy kulatých 60. narozenin Ivana Trojana se protáhly skoro na dva měsíce. Měl je totiž už na konci července, včera se ale dostal na hřiště v dresu svého milovaného klubu a vstřelil gól. Před lety se mu to nepovedlo.

Trojan měl kulaté šedesátiny už 30. června, s jednou oslavou se ale čekalo až do 21. srpna. Odehrála se na stadionu pražských Bohemians, jejichž dlouholetým fanouškem jeden z nejuznávanějších českých herců současnosti je.

V Ďolíčku, jak se říká stadionu vršovického klubu, ve středu proběhla charitativní fotbalová exhibice mezi Realem Top Praha, což je tým známých osobností, a starou gardou Bohemky. Oslavenec si zahrál za oba mančafty, za jeden skóroval a ve druhém na branku nahrával. Utkání skončilo 1:1, ačkoliv o výsledek šlo až v poslední řadě.

Pravdou je, že v roce 2009 si Trojan zahrál za Bohemians dokonce i soutěžní utkání proti Ústí nad Labem. I tehdy šlo o událost s charitativním podtextem. Odehrál tehdy závěrečných sedm minut posledního zápasu sezóny, prohře o gól nezabránil.

Loni se pak představil na palubovce, ke které má snad ještě blíž, protože v mládí se basketu aktivně věnoval. Za mistrovskou Opavu odehrál přes minutu a půl proti Písku, přičemž proměnil čtyři z šesti trestných hodů. Tentokrát byl u výhry "svého" týmu.

Témata: Ivan Trojan