Iva Pazderková odhalila postavu v bikinách: Špatné počasí jí nezastavilo

Iva Pazderková 5

Autor: Zdeněk Tuhý

5. září 2023 15:03

Herečka Iva Pazderková (43) je žena, která ráda překonává výzvy a jen talk ničeho se nezalekne. Před pár lety začala pravidelně cvičit a poté se i se svojí postavou dostala na soutěž kulturistiky. V bikinách se ukazuje poměrně často a výjimkou nejsou ani zamračené dny, které teď panují. 

Iva Pazderková strávila víkend u svých rodičů, kde jim pomáhala s rekonstrukcí jezírka pro kapry koi. Ty zatím dali do nafukovacího bazénu. V příbězích na Instagramu se několikrát zmínila o kapru Karlovi, kterého její rodina má již 20 let. 

Na dalším příběhu už stojí pouze v bikinách u bazénu a nízká teplota ani zamračené počasí jí nějak netrápí. „Když může Karel, tak já taky. 16 stupňů, ideální," řekla herečka a skočila do bazénu.

Na svém Instagramu se poté Pazderková pochlubila fotografiemi ve zmíněných plavkách, ke kterým napsala: „Já se léta nevzdám! Zima, déšť, zamračeno? Ideální na koupání. A v životě taky tak. Občas si ty hřejivé sluneční paprsky musí člověk prostě představit, a užívat si i pod mrakem." 

Od svých fanoušků sklidila pochvalu za vypracovanou postavu. „Krásná žena," napsala jedna ze sledujících. „Kočka," přidal se další ze sledujících. 

Témata: Iva Pazderková