Influencer Tadeáš Kuběnka se fanouškům ozval poté, co se psychicky zhroutil

Tadeáš Kuběnka 2

Autor: Zdeněk Tuhý

26. dubna 2024 18:36

Influencer Tadeáš Kuběnka (20) poslal svým fanouškům skrze sociální sítě pozdrav poté, co se psychicky zhroutil a skončil v péči lékařů. 

Tadeáš Kuběnka se před nedávnem psychicky zhroutil a na nějaký čas se, jindy neustále aktivní, stáhnul z veřejného života. O jeho stavu se nedávno vyjádřila jeho nejlepší kamarádka Sugar Denny, se kterou natáčí podcast. 

„Tadeáš se jevil jako nejsilnější z nás. Ale neunesl svůj vlastní život. Psychicky to odskákal nejvíc z nás. Zatím neznáme diagnózu. Posledních pár dní, týden a půl začal mít psychózu, nevíme, čím to bylo vyvolané, zatím nic nevíme. Tadeáš se zhroutil, sesypal,“ uvedla influencerka v podcastu. 

Tadeáš je teď i často bez telefonu, protože ho má u sebe jeho maminka a Tadeášovým fanouškům vzkázala, že nějaký čas nebude online. Ale před pár dny se influencer fanouškům ozval skrze Instagram. Na svém profilu sdílel příspěvek doprovázený fotografiemi, na nichž je obklopen svou rodinou. „Doma. V pondělí pokračujeme léčení,“ napsal pod příspěvek s rodinnými snímky. 

Od fanoušků se dočkal vlny podpory a pod příspěvkem se nahromadilo mnoho povzbudivých vzkazů. Držím palce, bude to fajn," napsala Tadeášovi vzkaz Venis, účastnice Love Islandu. „To je tak krásný tě takhle vidět," přidala se jedna z fanynek. „Vypadáš v očích šťastnější. Moc ti držíme palce," doplnila další. „Držíme ti palce. Ještě trošku vyselektovat ty, kteří na tebe mají špatný vliv,“ podotkla další. 

Témata: Tadeáš Kuběnka (influencer)