Ilona Csáková na Gotta nezapomíná: Na koncertě ho bude mít v hlavě!

Karel Gott a Ilona Csáková 3

Autor: Pavel Krejčí

4. října 2023 16:00

Ilona Csáková před pár dny oslavila narozeniny, letos třiapadesáté. Dárek, který si k nim v podstatě sama nadělila, rozbalí až v příštím roce. O co půjde a jak to bude souviset s Karlem Gottem? 

Csáková, která se v minulosti umisťovala na předních příčkách v anketě popularity Český slavík, se chystá v roce 2024 vyrazit na první turné po 25 letech. "Zhmotnila se myšlenka, že bychom mohli s mou původní kapelou znovu zakoncertovat tak, jako za mlada," prozradila pořadu ShowTime.

Začínat se má prvního říjnového dne, což je pro zpěvačku výjimečné datum hned ze dvou důvodů. Slaví totiž narozeniny, jenže před čtyřmi lety jí je pokazila jedna velmi smutná zpráva. Téhož dne totiž zemřel velevážený kolega Karel Gott. Bylo mu 80 let.

"Tento den je od té doby vždy zvláštní. Mísí se ve mně radost i smutek. Jsem v módu oslav, ale mám vnitřní soukromou pietu," přiznala Csáková, která tak na úvodním koncertu šňůry bude i vzpomínat. "Kromě svých narozenin budu oslavovat také vzpomínky s Karlem Gottem a celkovou ikonu, která tu s námi pořád je," dodala. 

Témata: Ilona Csáková Karel Gott