Hvězda Titaniku Kate Winslet: Po natáčení si prošla peklem!

Kate Winslet 5

Autor: Libor Frýdl

14. února 2024 21:16

I přesto, že život filmových hvězd může na první pohled vypadat jako splněný sen, realita často bývá diametrálně odlišná. O tom svědčí i zkušenost britské herečky Kate Winslet.

V nedávném rozhovoru prozradila, že se vyrovnávat se slávou, kterou jí přinesla role v legendárním Titanicu, bylo velmi náročné.

Winslet se díky svému vystoupení jako Rose ve filmu Titanic stala jednou z nejznámějších hereček své generace. Avšak tato role přinesla i nechtěnou pozornost, se kterou se měla potýkat.

Ve svém rozhovoru pro magazín Porter Winslet popisuje, jak vypadal její život po vydání této klasiky. Podle jejích slov byla sláva, která na ni přišla, překvapivě obtížná a život si v ní vůbec neužívala.

"Bylo to jako být ve vězení. Měla jsem pocit, že musím navenek působit určitým způsobem. Média byla dotěrná a můj život se stal ne příliš příjemným. Mnozí tvrdili, že po Titanicu jsem mohla dělat cokoli a přesto jsem se rozhodla dělat menší projekty. Samozřejmě, že jsem se tak rozhodla! Protože být slavná bylo hrozné," sdělila Winslet.

Přestože byla sláva pro ni náročná, uznává, že Titanic dodnes přináší lidem velkou radost. Jediný okamžik, kdy cítí vliv slávy, je prý tehdy, když se nachází na lodi.

Témata: Kate Winsletová