Hvězda Stranger Things řekla, co udělá po skončení seriálu. A lidé to nerozdýchali

Stranger Things

Autor: Libor Frýdl

19. října 2023 21:33

Herečka Millie Bobby Brown ztvárňuje v seriálu Stranger Things roli Eleven již od roku 2016. Už od prvních záběrů si získala srdce nejednoho fanouška a její popularita celou dobu rostla. Teď si proti sobě ale řadu příznivců poštvala.

Millie se v seriálu proslavila po boku Finna Wolfharda, Noaha Schnappa, Gatena Matarazze, Davida Harboura a dalších známých tváří. Na televizní obrazovky se dostala už jako 12letá a proslavila se prakticky okamžitě.

Seriál, kterému vděčí za svou slávu, brzy skončí pátou a poslední sezónou. Jak informuje portál Mirror, herečka v nedávném rozhovoru přiznala, co plánuje do budoucna. V tu chvíli však ani netušila, jakou kritiku schytá za svoji odpověď.

Devatenáctiletá hvězda přiznala, že je připravena rozloučit se se seriálem. Důvodem je to, že jí brání přijímat jiné projekty. Po letech práce na stejném seriálu by chtěla zkusit i něco jiného.

Millie vysvětlila, že natáčení oblíbeného hitu od Netflixu vyžaduje dlouhé hodiny úsilí, což znamená, že se dále nemůže věnovat kariérnímu růstu.

"Natáčení Stranger Things mi zabírá spoustu času a brání mi to vytvářet příběhy, pro které mám vášeň. Takže jsem připravena říct: 'Děkuji a sbohem," dodala.

To ale fanoušci nerozdýchali a myslí si, že je nevděčná. "Představte si, že byste byli tak nevděční vůči roli, která vám přinesla slávu a platí vám za ni miliony," napsal jeden z fanoušků na platformě X.

Podobné názory se objevují vícekrát. Další skupina nadšenců kultovního seriálu si ale myslí, že použila jen nesprávnou formulaci, ale že na svou osudovou roli nikdy nezanevře.

Témata: Seriál Stranger Things