Hvězda Spice Girls Mel B otevřeně promluvila o vztahu se ženou!

Mel B

Autor: Libor Frýdl

27. dubna 2024 17:13

Mel B, která se proslavila působením v mimořádně úspěšné formaci Spice Girls, v těchto dnech plánuje svoji třetí svatbu. Jak ale prozradila, má zkušenosti také se stejným pohlavím.

Milostný život hvězdné Mel B je docela pestrý. Za sebou má vztahy s více známými muži. Zmínit lze například herce Eddieho Murphyho, se kterým má dceru Angel.

Jejím prvním manželem byl tanečník Jimmy Gulzar (1998-2000) a podruhé slibovala lásku a věrnost filmovému producentovi jménem Stephen Belafonte (2007-2017). Toho pak ale obvinila z domácího násilí. 

V rozhovoru pro Attitude potvrdila, že je velmi otevřená. Když se jí totiž ptali, jestli se cítí být součástí LGBTQ+ komunity, řekla:  "Cítím, že ano. Vždy jsem byla a budu otevřená. Náhodou jsem se zamilovala do jedné ženy a byli jsme spolu 5 let. Stále jsme v kontaktu."

Ženou, se kterou měla Mel B vztah, byla její přítelkyně Christine Crokos, se kterou se v roce 2006 rozešli. Jak zpěvačka tvrdí, nešlo o žádný experiment. Podle jejích slov 5letý vztah tímto slovem rozhodně nelze označit. 

Témata: Mel B