Hra o jeden milion dolarů skončila: Peníze nikdo nevyhrál

Trezor s 1 milionem dolarů 13

Autor: Zdeněk Tuhý

25. září 2023 22:02

Kamil Bartošek, alias Kazma, dnes v 18 hodin ukončil svoji hru o 22 milionu korun přímo u trezoru na pražském Výstavišti. Za celý měsíc se nenašel nikdo kdo by šifru k otevření trezoru, nebo zázračnou kartu objevil. Všichni si teď přejí aby peníze Kazma daroval na sbírku malému Martínkovi, na kterého se skládá celá republika. 

Kamil Bartošek, který se prezentuje pod jménem Kazma, dnes v 18 hodin ukončil jeho hru, která byla součástí projektu ONEMANSHOW: The Movie. Hra začala společně s uvedením filmu do kin 17. srpna. Od té doby uběhl již měsíc, ale za tu dobu se nenašel někdo, komu by se podařilo trezor otevřít. 

Již minulý týden Kazma začal upozorňovat na konec hry a lidem poskytoval nápovědy k vyřešení šifry. 24 hodin před koncem hry spustil dokonce online verifikace karet. Jak uvedl u trezoru, čtečkou u trezoru prošlo více než 200 tisíc karet a online verifikaci zkusilo přes 250 tisíc lidí. 

Jak uvádí Expres, Kazma na Výstavišti rozbalil zapečetěnou obálku, v níž se ukrýval notářsky ověřený postup pro rozluštění celé šifry. Nakonec vložil desetimístný kód do trezoru, který se před zraky všech otevřel a rozsvítil zeleně. Kazma ještě slíbil, že přesné řešení s šifrou zveřejní na Instagramu. 

Dále se řešilo kam vlastně peníze půjdou. Většina lidí má ovšem jasno, kam by částka 22 milionu korun měla jít a to na pomoc malému Martínkovi, který potřebuje na léčbu 100 milionu korun. Na chlapce se skládá celá republika, vybraná částka již činí 86 milionu korun.  

Témata: Kamil Bartošek alias Kazma