Hollywoodská hvězda Margot Robbie čeká PRVNÍ DÍTĚ!

Margot Robbie je herečka, která se proslavila rolí ve filmu Vlk z Wall Street. 2

Autor: Pavel Krejčí

8. července 2024 12:38

Jedna z hereckých hvězd současnosti a ikon ženské krásy Margot Robbie má být těhotná. Čtyřiatřicetiletá herečka a její manžel Tom Ackerley se podle zahraničních médií těší na prvního potomka. 

O těhotenství hollywoodské hvězdy informoval magazín People s odkazem na vícero svých zdrojů, ovšem zástupci obou nastávajících rodičů nechali záležitost bez komentáře. 

Robbie a stejně starý Ackerley se poprvé setkali v roce 2013 při natáčení dramatu z druhé světové války Suite Française, kde on dělal asistenta režie a ona stála před kamerou. V prosinci 2016 se vzali během soukromého obřadu v Austrálii, ačkoliv se do té doby nevědělo ani o zásnubách. 

Vztah začal jako přátelství a také jako pracovní spolupráce v rámci produkční společnosti LuckyChap, která produkovala například i film Barbie, v němž Robbie ztvárnila hlavní roli.

Ackerley před několika týdny pro Sunday Times prozradil, jak pár vyvažuje mezi osobním a profesním životem. "Trávíme spolu 24 hodin denně. Je to bezproblémové. Nemáme to tak, že bychom se zapínali a vypínali. Všechno se stalo jednou věcí," vysvětlil. 

Témata: Margot Robbie