Helenu Vondráčkovou pád nezastavil: Vymetá jednu akci za druhou!

Helena Vondráčková a její manžel 4

Autor: Pavel Krejčí

26. září 2023 17:17

Ještě několik dní nazpět se o ni lidé strachovali, jenže Helena Vondráčková už všechny přesvědčuje o tom, že je zase plná sil. Legendární zpěvačka se ukazuje na pódiu, ale i ve společnosti. 

Příznivce Heleny Vondráčkové předminulý týden v pátek vyděsila zpráva o úrazu, který byl důvodem odložení koncertu v Havlíčkově Brodě na pozdější termín. Hvězda byla vyšetřena v pražské Ústřední vojenské nemocnici, odkud ji po pár hodinách propustili do domácího léčení. 

Zpěvačka již v pátek absolvovala vystoupení v Kopřivnici, už před ním se objevila na večeru k 25. výročí nejmenované kliniky plastické chirurgie, kterou vede její dlouholetý kamarád. Náročný program, který byl zkouškou odolnosti po nešťastné události, uzavřela v neděli.

V pondělí se popová stálice svěřila svým fanouškům, že byla oceněna za svou desítky let trvající a veleúspěšnou kariéru. A nebyla sama...

"Včera jsem spolu s mnoha dalšími umělci obdržela v divadle Semafor cenu Artesu a Intergramu Mistr zábavního umění za celoživotní dílo," pochlubila se Vondráčková na instagramu. "Velmi si toho cením a děkuji," dodala. 

Témata: Helena Vondráčková