Heleně Vondráčkové už není ouvej! Po pádu si střihla už dvě vystoupení

Helena Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

25. září 2023 8:38

O Helenu Vondráčkovou se v uplynulých dnech strachovali její fanoušci kvůli zdravotním problémům, které ji postihly. Kámen ze srdce už jim nicméně mohl spadnout, zpěvačka totiž všechny přesvědčila, že je zpátky v téměř stoprocentní kondici. 

Fanoušky Vondráčkové předminulý týden v pátek vyděsila zpráva o úrazu, který byl důvodem odložení koncertu v Havlíčkově Brodě na pozdější termín. Zpěvačka byla vyšetřena v pražské Ústřední vojenské nemocnici, odkud ji ještě téhož dne propustili do domácího léčení. 

Popová hvězda pak měla týden na to, aby se dala dohromady na koncert v Kopřivnici, který v pátek bez větších problémů proběhl. Slavice ostatně neponechala nic náhodě, když už ve čtvrtek vzala mikrofon do ruky.

Jak totiž informovala fanoušky prostřednictvím instagramového profilu, vystoupila na večeru k 25. výročí nejmenované kliniky plastické chirurgie, kterou vede její dlouholetý kamarád.

Co se vlastně před deseti dny přihodilo? Zpěvačka doma spadla ze schodů. První informace hovořily o tom, že vyvázla jen s pohmožděninami. Nakonec vyšlo najevo, že utrpěla zlomeninu žebra, která ji však nelimituje natolik, že by nemohla vystupovat. 

Témata: Helena Vondráčková