Helena Vondráčková zareagovala na nesmyslné spekulace o ní a Neckářovi!

Helena Vondráčková 5

Autor: Pavel Krejčí

8. prosince 2023 15:33

Velkou listopadovou událostí na poli české popmusic bylo předávání Českých slavíků. Václav Neckář byl mezi oceněnými, Helena Vondráčková mezi vystupujícími. Přesto se objevily nesmyslné spekulace, na které legendární zpěvačka musela reagovat. 

Od předávání Slavíků uběhly dva týdny a člověk měl pocit, že všechno podstatné už médii proběhlo a vyřešilo se. Ať už šlo například o slovní výpady moderátorů vůči přítomnému Jaromíru Soukupovi či útok na Jana Bendiga. Jedna věc ale zvedla ze židle Helenu Vondráčkovou.

Legenda naší popmusic se proto ve čtvrtek rozhodla ozvat a zveřejnila i fotografii z inkriminovaného večera. "Ráda bych vyvrátila spekulace o tom, že jsem se Vaškovi vyhýbala na Českém slavíku. Není to pravda," napsala na instagramu.

"Setkali jsme se v zákulisí během přímého přenosu a druhý den jsme si ještě telefonovali a k jeho ocenění jsem mu pogratulovala," vysvětlila populární zpěvačka. "Moc mu to přeji!" ujistila ještě všechny své fanoušky.

Neckář nedávno oslavil kulaté osmdesátiny a organizátoři ankety se jej při té příležitosti rozhodli uvést do síně slávy. Zpěvák přitom sdílel část životní cesty s Vondráčkovou a také Martou Kubišovou, když svého času tvořili úspěšné trio Golden Kids. 

Témata: Helena Vondráčková Václav Neckář Český slavík