Helena Vondráčková vzala lidi domů: Ukázala narozeninovou nadílku!

Helena Vondráčková 3

Autor: Pavel Krejčí

26. června 2024 9:07

Helena Vondráčková se v den 77. narozenin opravdu nešetřila, protože si střihla velký koncert v O2 areně. Prožít její den do největší české haly s ní přišly tisíce lidí. Další fanoušci ale poslali zpěvačce dárky domů. 

Vondráčková se v úterý - narozeniny slavila o den dříve - pochlubila fotografií toho, co nastřádala v souvislosti s pondělními 77. narozeninami. "Velký dík všem, kteří mi poslali tyto nádherné kytice!" vzkázala.

Hvězdná zpěvačka předevčírem vystoupila se svou kapelou, velkým symfonickým orchestrem a šedesáti stepaři na show, která byla předem označována za největší v jejím životě. Při přípravách tedy nic nepodcenila, což vyžadovalo opravdu velké úsilí. 

Není proto ani divu, že na videu, které nahrála a zveřejnila po koncertě na sociální síti, se především těšila na odpočinek. Zmínila však, že si koncert ještě zopakuje na začátku příštího roku, konkrétně 4. února 2025. 

"Hurá, máme to za sebou. Bylo to super. Všechny vás zdravím a strašně se těším, že si konečně odpočinu, nebudu se nic učit, budu moci spát. A snad se to v únoru podaří znova alespoň jako tentokrát, protože to byla bomba," uvedla legendární popová zpěvačka.

Témata: Helena Vondráčková