Helena Vondráčková slaví narozeniny: PRAVDA o jejím comebackovém hitu!

Helena Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

24. června 2024 14:32

Právě dnes slaví Helena Vondráčková sedmasedmdesáté narozeniny a oslaví je s tisícovkami svých fanoušků. Čeká ji totiž velký koncert v největší české hale O2 areně. A na něm s velkou pravděpodobností zazní i jeden z jejích největších hitů. 

Vondráčková vystoupí se svou kapelou, velkým symfonickým orchestrem a šedesáti stepaři na show, která je označována za největší v jejím životě. Popová hvězda si koncert ještě zopakuje na začátku příštího roku, konkrétně 4. února 2025. 

V playlistu by neměl chybět jeden z jejích největších hitů, který složil Michal David. Řeč je pochopitelně o písni Dlouhá noc. "Někdy si člověk myslí, že to bude ta pecka největší, ale ona je to potom jenom řadovka," přiznal slavný hitmaker před lety v pořadu Xaver a host.

Čtěte také

"Naopak u psaní písničky Dlouhá noc, kterou zpívá Helena Vondráčková, mě vůbec nenapadlo, že se z ní stane hit. Říkal jsem si, no je to písnička pro Helenu na album," zavzpomínal autor mnoha známých melodií.

Michal David byl nakonec sám překvapen, jak moc se píseň vydařila. "Nakonec se z ní stal dokonce megahit, dostala několik cen a já jsem jí měl hotovou za dvacet pět minut. To člověk prostě nepochopí," dodal muzikant.

Témata: Helena Vondráčková