Helena Vondráčková: PRVNÍ SLOVA o nešťastném pádu ze schodů!

Helena Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

17. září 2023 10:01

Helena Vondráčková se nemusí fanouškům omlouvat za odložený koncert, každý chápe, že je hlavní, aby se dala dohromady. Legendární zpěvačka však přiznala, že pořádně ani nechápe, co se v pátek stalo, že jí musela být zavolána záchranka. 

Fanoušky v pátek po poledni vyděsila zpráva o úrazu, který byl důvodem odložení koncertu v Havlíčkově Brodě na pozdější termín. "Helenka nad ránem upadla a udeřila se do hlavy. Zavolali jsme raději sanitku, ta ji převezla na vyšetření do nemocnice, na výsledky čekáme," uvedl nejprve její manžel a manažer Martin Michal. 

Vondráčková byla vyšetřena v pražské Ústřední vojenské nemocnici, odkud ji ještě v pátek odpoledne propustili do domácího léčení. "Nemá žádnou zlomeninu, bude v pořádku," oznámil manžel s tím, že jeho ženu čeká doléčení pohmožděnin.

Čtěte také

"Děkuju všem za podporu a vaše pozitivní zprávy. Udělám vše pro to, abych se co nejdříve zotavila a mohla vám svými koncerty zase přinášet radost," vzkázala sama pochroumaná zpěvačka.

Jak prozradila televizi CNN Prima News, má naražené levé rameno a nalomený či zlomený obratel. "Všechno by jinak mělo být v pořádku, dělali mi CT hlavy a páteře," nechala se slyšet.

Mnohem více Vondráčkové vrtá hlavou, jak vůbec k incidentu mohlo dojít. "Nerozumím, jak je to možné. Šla jsem spát, nesla jsem si sklenici vody a na šestém schodu jsem špatně šlápla a skulila se na zem," vysvětlila. 

Témata: Helena Vondráčková