Harry a Meghan už to nemohli tajit! Netflix prozradil, na čem pracují

Princ Harry v upoutávce k dokumentu Harry a Meghan.

Autor: Pavel Krejčí

15. dubna 2024 9:21

Princ Harry a jeho žena Meghan se po odchodu z královské rodiny musí uživit sami, proto uzavřeli několik lukrativních partnerství se streamovacími společnostmi. Zatímco se Spotify se už rozešli, spolupráce s Netflixem pokračuje. Podle společnosti jsou v procesu výroby další dva projekty. 

Netflix potvrdil CNN, že produkční firma páru nazvaná Archewell Productions má ve výrobě další dva projekty v rámci smlouvy o mnohaleté spolupráci, kterou obě strany podepsaly v roce 2020. 

První z projektů vzniká pod dohledem Meghan a podle streamovací společnosti bude oslavou vaření, zahradničení a přátelství. Natáčí se také série o koňském pólu, což je oblíbený sport členů královské rodiny. Oba pořady jsou v úvodních fázích produkce a zatím není jasné, kdy se dostanou k divákům.

CNN připomněla, že dvojice již pro Netflix vytvořila trojici pořadů, přičemž zdaleka největšího úspěchu dosáhla dokumentární série Harry & Meghan, které se zaměřila na jejich vztah s královskou rodinou či následně stěhování do USA.

Již na tiskové konferenci Netflixu v úvodu letošního roku vyšlo najevo, že dvojice pracuje na filmu a několika dalších projektech, z nichž některé nemají ani scénář. "Mají pár věcí bez scénáře, na kterých pracují. A také jich několik mají ve vývoji. Je tam film a seriál, na kterém pracují. Všechno je v raném stádiu vývoje, film a televizní show i další pořady. Ten film bude skvělý," uvedla hlavní obsahová ředitelka streamovací služby Bela Bajaria. 

Zahraniční média tehdy dospěla k závěru, že připravovaným filmem bude adaptace úspěšného bestselleru Meet me at the Lake (Potkáme se u jezera) spisovatelky Carley Fortune, na který pár zakoupil práva. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou na volné noze od února 2021, kdy opustili institut královské rodiny. Nyní žijí v bohaté komunitě na západním pobřeží Spojených států, mají syna Archieho a dceru Lilibet Dianu.

Témata: Princ Harry Meghan Markle Netflix