Harry a Meghan si prodloužili pobyt v Evropě: Kam a za kým jeli?

Princ Harry a vévodkyně Meghan 3

Autor: Pavel Krejčí

29. září 2023 12:07

Princ Harry a jeho žena Meghan byli v září v Evropě a návštěvu si podle posledních mediálních informací ještě prodloužili. Zastavili se totiž ještě v Portugalsku, kde v současnosti žije jedna z výrazných postav britské královské rodiny. 

Princ a jeho manželka se v tichosti zastavili po cestě domů na dovolené v Portugalsku, napsal server Nova Gente. Podle magazínu People se pravděpodobně podívali za Harryho sestřenicí princeznou Eugenií, která na Pyrenejském poloostrově část roku žije.

Vnučka zesnulé královny Alžběty II. v minulém roce oznámila, že její manžel Jack Brooksbank získal novou práci, takže rodina bude dělit čas mezi Velkou Británií a Portugalskem. 

Čtěte také

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu zavítali do Evropy kvůli hrám Invictus Games, což je sportovní akce pro trvale postižené válečné veterány, která vznikla v reakci na rozsah konfliktu v Afghánistánu, kde byl mladší syn současného britského krále Karla III. hned dvakrát. Letošní ročník proběhl od 9. do 16. září v Düsseldorfu v německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko. 

Harry a Meghan jinak žijí se synem Archiem a dcerou Lilibet Dianou na západním pobřeží Spojených států. Přestěhovali se tam poté, co ještě za panování Alžběty II. opustili institut královské rodiny. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle portugalsko