Harry a Meghan jako poražení z loňského roku? Ani letos se nečeká obrat k lepšímu!

Vévodkyně Meghan a princ Harry 3

Autor: Pavel Krejčí

15. ledna 2024 10:55

Princ Harry a jeho žena Meghan po odchodu z britské královské rodiny, který byl jejich vlastní volbou, poněkud tápou. V očích zasvěcených pozorovatelů nepřineslo uplynulých dvanáct měsíců zásadní průlom v jejich životě. Co se čeká letos? 

Harrymu a Meghan už v prosinci naložil magazín Hollywood Reporter, když je zařadil mezi poražené roku 2023. "Po ufňukaném dokumentu pro Netflix, ufňukané biografii Spare a nijakém podcastu se značka Harry a Meghan změnila v bublinu, která jen prosí o to, aby ji někdo prasknul," napsali Američané.

Redaktoři tehdy připomněli i konec spolupráce se streamovací platformou Spotify, který páru uškodil také podle Toma Bowera. Expert na královskou rodinu není přesvědčený o tom, že prince a jeho ženu ještě čeká velká budoucnost v Hollywoodu. Dvojice tam podle jeho názoru selhala. 

Čtěte také

"Nemají žádné nové zdroje příjmů, žádné nové společnosti - všechno, co se pokoušeli udělat, aby se znovu vrátili do života, bylo podle mě nakonec úplně neúspěšné," vysvětlil v rozhovoru pro magazín Closer. Bower míní, že zoufalství páru při hledání nové kariérní cesty může pokračovat i v letošním roce, pokud se jim nepodaří brzy něco oznámit. 

Expert ovšem konstatoval, že princ a jeho žena se velmi snaží. Varoval však, že by mohli čelit dlouhodobým finančním problém, pokud se jim nepodaří kariéru oživit. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle