Hanychová ve společnosti a pod palbou dotazů: Co řekla k rozchodu se Soukupem?

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

15. září 2023 13:55

Blíží se víkend, během kterého uplynou již dva týdny od rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, přičemž nejnovější informace naznačují, že se dcera herečky Veroniky Žilkové pomalu vzpamatovává z dalšího zásadního zvratu v osobním životě. 

Hanychová má totiž tři potomky a každého s jiným partnerem, vztah ani s jedním z tatínků ale dlouhodobě nevydržel. Se Soukupem byla něco přes rok, letos se jim narodila dcera Rozárka. Holčička si nicméně užívala oba rodiče jen pár měsíců.

Kdo ji měl na starost, když se influencerka poprvé od třaskavého rozchodu objevila ve společnosti, není jasné. Společníka jí každopádně na akci dělal kamarád a manažer Josef Koudelka. 

Čtěte také

Dcera populární herečky se navzdory napjaté situaci v osobním životě poměrně odvázala, podle serveru super.cz to rozjela na parketu. "Jsem venku po šíleně dlouhé době, jsem ráda, že si můžu trošku vydechnout a užít si večer s přáteli," svěřila se. 

O rozpadu hvězdného vztahu s miliardářem se nicméně bavit nechtěla. "Omlouvám se, ale přišla jsem si užít večer a nebudu jakkoli komentovat rozchod s Jaromírem či péči o Rózu," prohlásila Hanychová. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)